Kullanıcı Adı: Şifre:
Duyurular
  • Forum Kuralları
  • Forumda uyulması gerekli olan kurallar! Tüm üyelerimizin okuması gereklidir.

Eklenen Mesajları Güne Göre Göster:
    Forumda Arama Yap:
    Bu hafta forumun en aktif üyeleri:
    nullsix(3), delaporta444(3), seri66(1), ,
    Ana Sayfa » Turizm Rehberi » A-D » GUNEY AFRIKA INGILIZCE DIL KURSU

capetowngoksu 28.08.2006 00:51:55 tarihinde soruldu...
    Merhabalar...
    Ben guney afrikanin Cape Town sehrindeyim ve yaklasik 2 yildir burda yasamaktayim.bir ingilizce dil kursunda calisiyorum.bence Cape Town Amerika ve Ingiltereden sonra ingilizce ogrenebilecek ucuncu ulke diyebilirim.Aksine Amerika ve Ingiltereden ucuz.Insanlarin aklina afrika kelimesini duyunca vahsi hayvan dan baska bisey gelmiyor.Ama burasi dusunulenin aksine muhtesem bir avrupa sehri konumunda.o sebeptendir ki yilin her ayi binlerce avrupali hem dil ogrenme amacli hemde turizm amacli Guney Afrikayi ziyaret etmekte.
    Buraya dil egitimi amacli gelmek isteyen arkadaslara mumkun oldugu kadariyla yardim etmek isterim.

Bana capetowngoksu@yahoo.com.tr adresimden ulasabilirsiniz.ayrica calistigim okulun turkce veb sitesinide ziyaret etmenizi tavsiye ederim.
    http://www.capetownegitim.com
    sevgilerimle turkiye(her zaman aklimdasin)

Bookmark and Share

Cevapları Sondan Başa Doğru Sırala Cevapları Baştan Sona Doğru Sırala
    frozen_illusions 28.08.2006 17:39:09 tarihinde cevaplandı...

Masa Dağı' nın fotoğraflarını yollayabilir misin?

tatlii_cadii 28.08.2006 23:51:10 tarihinde cevaplandı...

tşk..capetowngoksu

aakkaann 14.01.2008 16:02:13 tarihinde cevaplandı...
    selam
    dıl kursu malıyetı ne kadar yazarsan sevınırdık

Capetown 28.07.2014 22:12:00 tarihinde cevaplandı...
    Merhaba Arkadaşlar

Ben Güney Afrikada yaşayan bir Türk vatandaşıyım.

Buraya İngilizce eğitimi, Üniversite, Staj, Konaklama, hava alanı transferleri,vize işlemleri hatta Turistlik amaçlı gelmek isteyen kişiler benimle iletişime geçebilirler. Uygun, daha ekonomik İngilizce dil kursları,konaklama imkanları bütün bu bilgileri benden öğrene bilirsiniz....

Güney Afrika çok eğzotil, rengarek farklı kültürlerin bir arada yaşadığı şirin bir ülkedir.

Eğer Güney Afrikaya dil Eğitimi için gelmeye karar verir iseniz sakına Cape Town dışında başka bir şehre gitmeyin. Cape Town dışındaki şehirlerde güvenlik olayı biraz düşük seviyelerde bundan dolayı sorun yaşaya bilirsiniz.

Zaten Cape Town en fazla Turist vede yabancı öğrenci barındıran şehir Güney Afrikada.

Benimle her şekilde iletişime geçebilirsiniz! Sorularınız varsa Lütfen çekinmeden sora bilirsiniz.

email: capesilver@hotmail.com

phone: +27 (0) 72 969 3844

Capetown 28.07.2014 22:13:26 tarihinde cevaplandı...
    Merhaba Arkadaşlar

Ben Güney Afrikada yaşayan bir Türk vatandaşıyım.

Buraya İngilizce eğitimi, Üniversite, Staj, Konaklama, hava alanı transferleri,vize işlemleri hatta Turistlik amaçlı gelmek isteyen kişiler benimle iletişime geçebilirler. Uygun, daha ekonomik İngilizce dil kursları,konaklama imkanları bütün bu bilgileri benden öğrene bilirsiniz....

Güney Afrika çok eğzotil, rengarek farklı kültürlerin bir arada yaşadığı şirin bir ülkedir.

Eğer Güney Afrikaya dil Eğitimi için gelmeye karar verir iseniz sakına Cape Town dışında başka bir şehre gitmeyin. Cape Town dışındaki şehirlerde güvenlik olayı biraz düşük seviyelerde bundan dolayı sorun yaşaya bilirsiniz.

Zaten Cape Town en fazla Turist vede yabancı öğrenci barındıran şehir Güney Afrikada.

Benimle her şekilde iletişime geçebilirsiniz! Sorularınız varsa Lütfen çekinmeden sora bilirsiniz.

email: capesilver@hotmail.com

phone: +27 (0) 72 969 3844

Capetown 27.11.2014 20:11:20 tarihinde cevaplandı...

Ümit Burnu Cape Town,Güney Afrika`dan Selamlar

Merhabalar

İlk olarak sizlere kısaca biraz kendim hakkında bilgi vermek istiyorum.

Ben Güney Afrika`da yaşıyan bir Türk vatandaşıyım. Beş yılı aşkın bu topraklarda yaşamaktayım.

Öğrenci olarak geldim bu güzel şehir Cape Town`da daha sonra kalmaya karar verdim.

Buradaki meslegim öğrencilerle ilişkili bunun için Student Advisor diyebiliriz (Öğrenci Danışmanı).

Buraya İngilizce eğitimi, Üniversite,Staj , 8 ila 18 yaş arasındaki öğrenciler için yaz kampları, hatta Turizim, Gezi amaçlı gelecek olan kişilere burada yaşıyan ülkeyi vede kültürünü bilen biri olarak danışmanlık yapıyorum.

Burada Cape Town`da daha geniş olarak öğrencilere verdiğimiz hizmet konaklamadır. Kendimize ait 3 farklı residansımız mevcuttur vede ben bu evlerden sorumluyum.

İstenildiği taktirde Aile yanı özellikle İngilizce dil eğitimi için gelecek öğrenciler için veya Otelde konaklamada mümkündür.

Sizlere bu emailli göndermemin ana sebeplerinden biri buraya gelen öğrenci arkadaşlardan dinlediğim sorunlar vede ülkemizde Güney Afrikanın fazla tanınmıyor olmasıdır.

Bildiginiz gibi küreselleşen Dünyada artık İngilizce çoğu kapının vazgeçilmez anahtarı olmuş durumda.

İngilizce, anadili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır. İngilizcenin dünyadaki iletişim dili olarak önemi gün geçtikçe artmaktadır.

Ama maalesef pek çok öğrenci için Yurt dışında ingilizce eğitimi almak maddi açıdan imkansız durumda. Acentaların sundukları seçenekler pek çok öğrencinin bütçesini zorlamakta, Halbuki daha düşük maliyetlerde İngilizce eğitimi almak Mümkün Burada Cape Town`da.

Daha düşük maliyette, fazla zaman vede para kaybı olmadan Güney Afrika Öğrenci vizesini almak çok kolay.

Ayrıca Güney Afrikaya Türk Vatandaşları 1 aya kadar vizesiz giriş yapabiliyor.

Bütün bu sorunları dinledikten sonra buraya gelen öğrenci arkadaşlardan, Bende genel anlamda bir e-mail yazıp onu Turkiyedeki bütün eğitim kurumlarına göndermeye karar verdim. Umarım sizlere yardımcı olabilirim.

Güney Afrika hakkında bilmek istediğiniz bir konu olursa lütfen çekinmeden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Teşekkürler

Saygılar
    Mehmet

CAPE TOWN
    SOUTH AFRİCA

Cell: +27 (0) 72 969 3844

Ayrıca benimle skype üzerindende iletişime geçebilirsiniz..

SKYPE addresim: capesilver

sln1000 23.02.2015 13:57:00 tarihinde cevaplandı...
    Amerika Dil Okulları araştırması yapıyoru bu konuda bilginiz varsa paylaşabilir misiniz ? http://www.amerikadilokullari.gen.tr/

sln1000 23.02.2015 14:04:19 tarihinde cevaplandı...
    [link:http://www.amerikadilokullari.gen.tr/]Amerika Dil Okulu[/link] araştırmalarım devam ediyor daha öne dil okullu konusunda d eneyim yaşanyan arkadaşların yardımına ihtiyacım var ???

Seyyahamca.com - Seyahat Portalınız

Bu konuya yorum eklemek için üye olmalı ve/veya üye girişi yapmış olmalısınız!

İstatistikler R E K L A M

Kategoriler : 10, Forumlar : 76
    Konular : 2034, Yorumlar : 8046
    Toplam Üye : 11897
    Son Üyemiz : Xxtuna61Xx