Kullanıcı Adı: Şifre:
Duyurular
 • Forum Kuralları
 • Forumda uyulması gerekli olan kurallar! Tüm üyelerimizin okuması gereklidir.

  Eklenen Mesajları Güne Göre Göster:
  Forumda Arama Yap:
  Bu hafta forumun en aktif üyeleri:
  seri66(7), nullsix(5), , ,
  Ana Sayfa » Turizm Rehberi » Seyahat Teklifleri » MARMARİS TEKNE TURU
   
  hamiyoda 08.09.2017 12:04:03 tarihinde soruldu...
  Cinsiyet: -
  Üyelik Tarihi: 08.09.2017
  Şehir: -
  Mesaj Sayısı: 3
  Marmaris ve çevresinde tüm yaz boyunca organize edilen birbirinden farklı tam 8 adet tekne turu bulunmakatadır, [link:https://tr.marmaristravel.net/marmaris-tekne-turlari/]https://tr.marmaristravel.net/marmaris-tekne-turlari/[/link] sayfamızı gezerek tüm bu turlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Yaz boyunca en çok yoğunluk gösterilen herkesin mutlaka denediği bir turdur. Hem uygun fiyatlı hem her şey dahil konseptiyle cebe de zevke de hitap eder. Tekneler 100-120 kişilik ve iki katlıdır. Alt katta masalar, bar, tuvalet ve duşlar; üst katta da şezlonglar bulunmaktadır. Tur boyunca güzel müzikler çalınır, misafirlerin hoş vakit geçirmesi amaçlanır.

  Tura katılan misafirler 9.15 ve 9.45 saatleri arası otellerinden alınır ve tekneye transfer edilir. Tekne turuna katılan misafirler tamamlandıktan sonra saat 10.00 – 10.30 arası tekne tura başlar. İkisi fotoğraf dördü yüzme molası olmak üzere 6 yerde mola verilir. Marmaris çevresindeki en temiz, en beğenilen koylara ve görülmesi gereken tarihi yapılara turumuzda yer vermekteyiz.

  Yeşil ve açık mavinin birleşiminin capcanlı yansıması sebebiyle fosforlu gibi görünen adını da buradan alan fosforlu mağarada teknemiz 10 dakikalık fotoğraf molası vermektedir. Bilimsel olarak mağaranın içinde bir fosfor maddesi yok ama suyu o kadar temiz ki güneşin yansımasıyla fosfor varmış hissi veriyor.

  Bir diğer fotoğraf molası Amos Antik kentinde verilmektedir. Antik Amos, bir tepe üstünde yer alan tiyatro, tapınak ve bazı heykel kaidelerden oluşur. Giriş ücretsizdir. Tiyatrosu da bölgedeki üç antik tiyatrodan birisidir. Yüzme molası verdiğimiz Turunç koyu, mavi bayraklı plaj statüsünde. Turunç’un sıcak havalarda bile esintili olması sayesinde bunaltmayan bir havası vardır. Su sıcaklığı ise 15 derecenin altına düşmez. Yılın 7 ayı bu koyda denize girmek mümkündür.

  Diğer bir yüzme mola yerimiz olan Cennet Adası ada denilmesine karşın aslında bir yarımadadır. Ağaçlarla kaplı bu adanın göz dolduran doğası eşliğinde yüzerken huzur bulacaksınız. Rotayı bir diğer yüzme molasına çevirdiğimizde karşımıza Akvaryum Koyu çıkıyor. Bu koy berrak, açık mavi suyu ve küçük balıklarından dolayı bu ismi almıştır. Koyda Pamukkale’yi andıran travertenler yüzme sırasında suyun içinde dinlenmek için harika oluyor. Burada yaklaşık yarım saat duruyoruz.

  Yüzmeye doyamayacağınız Çiftlik koyu da mavi bayraklı plaj statüsünde ve Marmaris’teki en güzel plajlar arasında en üstlerde yer alıyor. Suyun derinliğine rağmen denizin dibini görebileceğiniz kadar temiz ve suyu ılıktır. Tur bitimi 16:00 civarı gerçekleşir.

  Sizde[link:https://tr.marmaristravel.net/marmaris-tekne-turlari/]Marmaris Tekne Turu[/link] için bizimle rezervasyon yapabilirsiniz.


  Bookmark and Share


  Cevapları Sondan Başa Doğru Sırala Cevapları Baştan Sona Doğru Sırala
  hamiyoda 08.09.2017 12:05:13 tarihinde cevaplandı...
  Cinsiyet: -
  Üyelik Tarihi: 08.09.2017
  Şehir: -
  Mesaj Sayısı: 3
  https://tr.marmaristravel.net/marmaris-tekne-turlari/
   
  hamiyoda 08.09.2017 12:07:33 tarihinde cevaplandı...
  Cinsiyet: -
  Üyelik Tarihi: 08.09.2017
  Şehir: -
  Mesaj Sayısı: 3
  [link:https://tr.marmaristravel.net/marmaris-tekne-turlari/]Marmaris Tekne Turu[/link]
   
  Seyyahamca.com - Seyahat Portalınız

  Bu konuya yorum eklemek için üye olmalı ve/veya üye girişi yapmış olmalısınız!

  İstatistikler R E K L A M

  Kategoriler : 10, Forumlar : 76
  Konular : 2208, Yorumlar : 8048
  Toplam Üye : 11914
  Son Üyemiz : memoweb