Kullanıcı Adı: Şifre:
Duyurular
  • Forum Kuralları
  • Forumda uyulması gerekli olan kurallar! Tüm üyelerimizin okuması gereklidir.

Eklenen Mesajları Güne Göre Göster:
    Forumda Arama Yap:
    Bu hafta forumun en aktif üyeleri:
    nullsix(4), delaporta444(3), , ,
    Ana Sayfa » Eğlence » Fıkralar » İKİ CİDDİ NEDEN...........

kurabiye 09.10.2006 00:57:28 tarihinde soruldu...
    Sabah anne, oglunun odasina girdi ve onu uyandirdi. "Haydi oglum, uyan artik. Okula geç kalacaksin..." Oglu, yari açik gözlerle annesine bakti ve uykulu bir sesle "fakat anne, bugün okula gitmek istemiyorum" dedi. Anne, oglunun istegine karsi çikti: "Okula neden gitmek istemiyormussun bakayim?" dedi. "Iki ciddi neden söyle bana..." Oglu bir yandan esnerken, bir yandan da annesini yanitladi: "Okuldaki tüm ögretmenler benden nefret ediyorlar, biiir... Tüm ögrenciler de nefret ediyorlar, ikiii... Bu iki ciddi nedenim yeter mi, anne?" Annesi oglunun nedenlerini geçerli bulmadi; "bunlar okula gitmemen için neden olamaz" dedi. "Simdi hemen kal ve çabuk hazirlan..." Bu kez oglu iki ciddi neden göstermesini istedi annesinden: "Sen de bana, okula kesinlikle gitmemi gerektirecek iki ciddi neden gösterebilir misin, anne?" dedi. Sabri tükenme noktasina gelen anne, oglunun üstündeki yorgani hizla çekti ve oglunun istedigi iki ciddi nedeni ondan sonra açikladi: "Birinci ciddi neden, 52 yasinda koskoca bir adamsin..." dedi söyle devam etti: "Ikinci ciddi neden ise, sen okulun müdürüsün, oglum..."

Bookmark and Share

Cevapları Sondan Başa Doğru Sırala Cevapları Baştan Sona Doğru Sırala
    Seyyahamca.com - Seyahat Portalınız

Bu konuya yorum eklemek için üye olmalı ve/veya üye girişi yapmış olmalısınız!

İstatistikler R E K L A M

Kategoriler : 10, Forumlar : 76
    Konular : 2035, Yorumlar : 8046
    Toplam Üye : 11897
    Son Üyemiz : Xxtuna61Xx